Kompleksowe wyposażenie parkingów

Podstawowe wyposażenie i systemy parkingowe

Najnowocześniejsze systemy parkingowe oferują swoim klientom rozwiązania do sprawnego korzystania z miejsc do postoju. Za ich sprawą obsługa parkingu coraz bardziej podlega automatyzacji. Otwartość i uniwersalność działania oprogramowania pozwala na obsługę małych parkingów, w których do tej pory obsługa była ręczna, jak i tych dużych już posiadających kasy samoobsługowe.

Oferta szlabanów parkingowych

Na wyposażenie parkingu składają się przede wszystkim szlabany automatyczne, które posiadają kilka sposobów otwierania się. Dostępne na rynku są w wielu długościach i charakteryzują się przystosowaniem do intensywnej pracy. Producenci są w stanie dostosować szlabany do potrzeb klienta praktycznie pod każdym względem. Kolejnym niezbędnym elementem zautomatyzowanego i nowoczesnego parkingu jest budka parkingowa, która dla pracowników obsługi oznaczają poprawę walorów bezpieczeństwa i komfortu pracy. Wyposażenie parkingu dotyczy także kolczatek, terminali czy blokad.

Terminale oraz blokady

Bez terminala niemożliwe byłoby rozróżnienie oraz identyfikacja osób wjeżdżających na teren parkingu. To właśnie tego rodzaju urządzenie zwiększa bezpieczeństwo oraz usprawnia komunikację. Ponadto terminale są przystosowane do współdziałania z automatycznymi czytnikami. Oprócz tego właściciele parkingów korzystają z kolczatek w celu zapobiegnięcia nielegalnego opuszczenia miejsca lub wjazdu na nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *